ICh.
Baltica z Teramonu
Female CMKU/CIN/2483/07 nar. 2.4.2007
chovná - STUD FEMALE
PRA - prcd N/N clear
PLL N/N clear
otec: Ich. Corti Čertova stěna
matka: Diablesa Dina Avokaduh
Slovenský Šampion krásy mladých,
Junior Šampion Slovinska,
Chorvatský junior šampion,
Hungária junior champion
Österreichischer Jugend-Champion
INTERCHAMPION
Šampion SK
Klubový šampion CZ
Český šampion
Grand šampion CZ
Grand šampion SK
Rakouský šampion
Champion CRO
Hungária Champion
Champion SLO
Champion RO
2 x NDSwR Pl, VTC,
NATIONAL WINNER
VN 1, Best Puppy 3
3 x BOB, 11 x CACIB, 11 x R. CACIB,2 x CAC (D),
3 x CAJC - Slo, 2 x CAJC - Jugendbester A,
4 x CAJC -SK, CAJC CZ, 2 x RPJ Rum ,
4 x CAJC - HPJ Junior Winner H, 6 x CAC SK,
5 x CAC A , 6x CAC CRO, 7 x CAC CZ,
4 x CAC SLO, 9x CAC H, 2 x CAC Pl, CAC R,
2 x CAC D,
CACIB Sibiu (RO) | V 2 - R. CAC, R. CACIB | Ann Joe Sampaio | |
Champion RO. | |||
CACIB Sibiu (RO) | 12.6.2010 | V 1 - CAC, CACIB | Dana Radu (RO) |
Champion SLO. | |||
CAC Klatovy (CZ) | 6.6.2010 | V 1 - CAC | Marušková |
CACIB Portorož (SLO) | 30.5.2010 | V 2 - R. CAC | Vojtek (SK) |
Splněny podmínky Šampiona SLO. | |||
CACIB Portorož (SLO) | 29.5.2010 | V 1 - CAC | Ana Mesto (E) |
CACIB Litoměřice (CZ) | 23.5.2010 | V 1 - CAC, R. CACIB | Mgr. Brotánková (CZ) |
INTERCHAMPION | |||
CAC Salgotarján (H) | 9.5.2010 | V 1 - CAC | Gröschl Ferenc (H) |
Hungária Champion | |||
Klub Praha (CZ) | 2.5.2010 | V 3 | Ridarčíková (SK) |
Grand šampion CZ. | |||
Splněny podmínky Grand šampiona CZ. | |||
CACIB České Budějovice (CZ) | 25.4.2010 | V 1 - CAC, CACIB, BOB |
Sosnová(CZ) Ing. Dostál ,DrSc |
CACIB Pohorje (SLO) | 18.4.2010 | V 2 - R. CAC | Tatjana Urek(SLO) |
CACIB Maribor (SLO) | 17.4.2010 | V 2 - R. CAC | Branislav Rajič(SLO) |
CAC Ostrava (CZ) | 11.4.2010 | V 1 - CAC, Národní vítěz | Mudra (CZ) |
CACIB Dresden(D) | 10.4.2010 | V 1 - VHD, klub CAC, CACIB | Billhardt (D) |
CACIB Miskolc (H) | 4.4.2010 | V 1- CAC, R. CACIB | Petru Muntean(RO) |
CACIB Miskolc(H) | 3.4.2010 | V 1 - CAC, CACIB | Miroslav Guniš (SK) |
CACIB Luxembourg (LUX) | 28.3.2010 | V 2 - R. CACL | Heinesche (LUX) |
CACIB Offenburg (D) | 13.3.2010 | V-1 VDH, CACIB, CAC | Elsbeth Clerc (CH) |
Champion CRO. | |||
CACIB Brno (CZ) | 7.2.2010 | V 2 - R. CAC | Dolejšová (CZ) |
CACIB Brno (CZ) | 6.2.2010 | V 3 | Kanás (SK) |
CACIB Tromostovje (SLO | 17.1.2010 | V 3 | Paloheimo (FIN) |
CACIB Ljubljana (SLO) | 16.1.2010 | V 1 - CAC, CACIB | Primož Peer (SLO) |
CAC Olomouc(CZ) | 10.1.2010 | V 1 - CAC | Hořák (CZ) |
XXXXXXXXXXX | XXXXXXX | XXXXXXXXXXXXXXXXX | XXXXXXXXXX |
CACIB Kassel (D) | 6.12.2009 | V 1 - VDH, R. CAC | Weinberg (D) |
CAC Kassel (D) | 5.12.2009 | V 1 - VDH, CAC | Machetanz (D) |
CACIB Budapest(HU) | 29.11.2009 | V 2 - R. CAC | Istvan Csik (HU) |
CACIB Budapest(HU) | 28.11.2009 | V- 1 CAC, CACIB | Sarkozy Gyula(HU) |
CACIB Kielce(PL) | 15.11.2009 | V 2 | Kisljakov (BY) |
CACIB Praha (CZ) | 8.11.2009 | V 2- R. CAC | T.Deres (RUS) |
CACIB Čes. Budějovice (CZ) | 25.10.2009 | V 2 - R. CAC, R. CACIB | Mgr B. Ovesná(CZ) |
CAC Zabrze | 18.10.2009 | V 1 - CWC, NDSwR | Dušan Kuriš(SK) |
CAC Dortmund (D) | 17.10.2009 | V | Rafael Malo Alcrudo(E) |
CACIB Dortmund (D) | 16.10.2009 | V 4 | Weinberg (D) |
CACIB Arad (R) | 4.10.2009 | V 1 - CAC, R. CACIB | Muntean (R) |
CACIB Arad (R) | 3.10.2009 | V 2 - R. CAC, R.CACIB | Stefanescu (R) |
Champion A. | |||
CACIB Celje (SLO) | 27.9.2009 | V 2 - R.CAC | Sonia Pagani (It) |
CACIB Celje (SLO) | 26.9.2009 | V 1 - CAC | Francesco Cochetti (It) |
CAC Zielona Gora (PL) | 20.9.2009 | V 1 | Jakub Kruczek (PL) |
Klub. Třebíč (CZ) | 19.9.2009 | V 2 - R. CAC | Mudra Antonín (CZ) |
CACIB Debrecen(H) | 30.8.2009 | V 1 - CAC, CACIB | Ladawan Chothithada (Thai) |
CACIB Debrecen(H) | 29.8.2009 | V 1 - CAC | Stelios Makarios (GR) |
CACIB Wels (A) | 23.8.2009 | V 1 - CACA | Zidar Miroslav (SLO) |
Splněny podmínky šampiona Rakouska. | |||
CACIB Wels (A) | 22.8.2009 | V 1 - CACA | Deutscher Erwin (A) |
CACIB Wels (A) | 21.8.2009 | V 2 - R. CACA | Getzinger Doris (A) |
Splněny podmínky Šampiona CRO. | |||
CAC Sinj (CRO) | 8.8.2009 | V 1 CAC, BOB | Zlatko Kraljic (CRO) |
CAC Bremen (D) | 2.8.2009 | V 2 - R.VDH | Levente (H) |
CAC Bedzin (PL) | 26.7.2009 | V 2 | Rafal First (PL) |
CACIB Szombathely (H) | 18.7.2009 | V 1 - CAC | Denis Kuzelj (BG) |
Grand šampion SK. | |||
CACIB Lendava (SLO) | 5.7.2009 | V 3 | Želljko Galič (SLO) |
CACIB Brno (CZ) | 28.6.2009 | V 2 - R. CAC | Řehánek (CZ) |
CACIB Nitra (SK) |
7.6.2009 | V 1 - CAC | Vojteková (SK) |
Spec. lysá n. Labem (CZ) | 6.6.2009 | V 2- R. CAC | Sosnová (SK) |
Splněny podmínky pro Grand šampiona SK. | |||
CAC Senec (SK) | 5.6.2009 | V 1 - CAC | Guniš (SK) |
CAC Krosno (Pl) | 31.5.2009 | V 1 - CWC, NDSwR | Anna Rogowska(Pl) |
Champion CZ. | |||
Splněny podmínky Českého šampiona. | |||
CACIB Litoměřice (CZ) | 24.5.2009 | V 1 - CAC | Marušková Marie (CZ) |
CACIB Bratislava (SK) | 10.5.2009 | V 1 - CAC | Javorčík Vladimír (SK) |
CACIB Bratislava (SK) | 9.5.2009 | V 1 - CAC, R. CACIB | Todorova Galina(BG) |
CACIB Praha (CZ) | 3.5.2009 | V 3 | Desserne Sylvie (F) |
CACIB Čes.Budějovice (CZ) | 26.4.2009 | V 2 - R. CAC | Ovesná Jar. (CZ) |
CAC Maribor (SLO) | 19.4.2009 | V 1 - CAC | Hana Ahrens (A) |
Klub. Szilvásvárad (H) | 12.4.2009 | V 2- R. CAC | E. Deutscher (A) |
CACIB Szilvásvárad (H) | 11.4.2009 | V 2 | Y.N.Magal (IL) |
CAC Ostrava (CZ) | 5.4.2009 | V 1 - CAC | Hořák (CZ) |
Splněny podmínky Championa Slovenska. | |||
CAC Nitra (SK) | 29.3.2009 | V 1 - CAC | Voláriková Linda(SK) |
CAC Kiskunfélegyháza(H) | 22.3.2009 | V 1 - CAC | Balogh Zsuzsanna(H) |
CACIB Graz (A) | 8.3.2009 | V 1 - CACA | Kirschbichler Heidi (A) |
CAC Celje (SLO) | 22.2.2009 | V 1 - CAC -SLO | J.S.Selimovic (HR) |
CACIB Brno (CZ) | 7.2.2009 | V 3 | Jílková Zdenka (CZ) |
Österreichischer Jugend-Champion | |||
CACIB Trenčín (SK) | 24.1.2009 | V 2 - R. CAC | Miroslav Guniš (SK) |
CACIB Tromostovje (SLO) | 18.1.2009 | V 3 | Stefan Šinko (SLO) |
Special. Ljubljana (SLO) | 17.1.2009 | V 2 - R. CAC | LaurentPichard (SLO) |
CACIB Ljubljana (SLO) | 17.1.2009 | V 3 | Juha Kares (FIN) |
CACIB Innsbruck (A) | 11.1.2009 | V 1 - CACA, CACIB | Iris Urschitz (A) |
CAC Innsbruck (A) | 10.1.2009 | V 1 - CACA | Robert Blumel (A) |
XXXXXXXX | XXXXXXX | XXXXXXXXXXXXXXXXX | XXXXXXXXXX |
CACIB Wels (A) | 7. 12. 2008 | V 2 - R. CACA | Poduschka Aigner (A) |
CACIB Wels (A) | 6.12.2008 | V 2 - R. CACA | Stefan Sinko (SLO) |
Hungária junior champion | |||
Club Show Praha (CZ) | 15.11.2008 | V 4 | Tino Pehar (CRO) |
Hrvatski Prvak Mladih | |||
Splněny podmínky Junior šampiona Rakouska. | |||
Altlengbech (A) | 25.10.2008 | V 2 - Res. CACA | M. Blaha (A) |
Klubový šampion CZ | |||
CACIB Rostock (D) | 11.10.2008 | V 2 - Res. VDH | Weinberg (D) |
CACIB Tulln (A) | 28.9.2008 | V 2 - Res. CACA | Monique van Brempt (B) |
CACIB České Budějovice (CZ) | 27.9.2008 |
V 1 - CAC Res. CACIB = CACIB |
A. Mudra (CZ) |
Special. Třebíč (CZ) | 20.9.2008 | V 1 - CAC | Ostrowski (PL) |
CAC Leipzig (D) | 13.9.2008 | V 2 Res. Ch.VDH, Res. CAC | Machetanz (D) |
Splněny podmínky Klubového šampiona. | |||
Splněny podmínky pro Junior Šampiona Maďarska. | |||
CACIB Debrecen (H) | 31.8.2008 | V 1 - HPJ-CAJC | Stefan Sinko (SLO) |
CACIB Debrecen (H) | 30.8.2008 | V 1 -HPJ - CAJC | José Vidal (P) |
CACIB Innsbruck (A) | 24.8.2008 | V 2 | P. Poduschka (A) |
CAC Innsbruck (A) | 23.8.2008 | V 1 CAJC -Jugendbester | Erwin Deutscher (A) |
CACIB Bratislava (SK) | 17.8.2008 | V 1 - CAC | Vítková (SK) |
CACIB Bratislava(SK) | 16.8.2008 | V 1 - CAC, R.CACIB | Klučniece LTV |
Ch. J. SLO. | |||
CAC Sinj (CRO) | 2.8.2008 | V 1 - CAC, BOB | Stjepan Fra Petar Krasić (BIH) |
CACIB Split (CRO) | 27.7.2008 | V 1 - CAC | Marit Sunde (N) |
CAC Split (CRO) | 26.7.2008 | V 1 - CAC | Monique V. Brempt (B) |
CACIB Split (CRO) | 25.7.2008 | V 1 - CAC, R. CACIB | Paul Stanton (S) |
CAC Split (CRO) | 24.7.2008 | V 1 - CAC | Torbjorn Skaar (S) |
CACIB Oberwart (A) | 20.7.2008 | V 1 - CACA, CACIB | Karin Bernardis (A) |
CACIB Szombathely (H) | 19.7.2008 | V 1 - HPJ-CAJC | Dubravka Reicher Dr. (CRO) |
CAC Košice (Sk) | 13.7.2008 | V 1 - CAC | Koštálová Alena (CZ) |
CAC Ustron (Pl) | 6.7.2008 | V 2 | Zofia Konderla (pl) |
CACIB Brno (CZ) | 29.6.2008 | V 3 | Deschuymere Norman (B) |
CACIB Krakow (PL) | 28.6.2008 | V 4 | Petr Řehánek (CZ) |
OV Klatovy | 22.6.2008 | V 1 - VTM | Hořák (CZ) |
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH | |||
CACIB Szczecin (PL) | 21.6.2008 | V | Krystyna Opara (PL) |
Splněny podmínky pro udělení Mladinski Prvak Slovenije v lepoti - CHJ SLO | |||
CACIB Portorož (SLO) | 15.6.2008 | V 1 - CAJC - Prvak razreda mladih, Best Junior | Sean Carroll (IRL) |
Splněny podmínky pro udělení Chorvatského šampiona mladých | |||
CACIB Umag (CRO) | 14.6.2008 | V 1 - CAJC - Prvak razreda mladih, Best Junior | Sandra Kekez Veselić (HR) |
CACIB Portorož (SLO) | 14.6.2008 |
V 1 - CAJC-Prvak Razreda Mladih, NOMINACE na CRUFTS |
Tatjana Urek (SLO) |
Splněny podmínky pro získání SLOVENSKÉHO ŠAMPIÓNA KRÁSY MLADÝCH | |||
CACIB Nitra (SK) | 8.6.2008 | V 1 - CAJC , GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2008 | Radvánszky Katatil (H) |
CAC Senec (SK) | 6.6.2008 |
V 1 - CAJC |
Vojteková (SK) |
CACIB Salzburg (A) | 1.6.2008 | V 3 | Juha Kares (FIN) |
CACIB Varaždin (CRO) | 25.5.2008 | V 1 , PRM, Best Junior | Dubravka Reicher (HR) |
CACIB Varaždin (CRO) | 24.5.2008 | V 1, PRM, Best Junior | Zlatko Kraljić (HR) |
CAC Jelenia Gora (PL) | 18.5.2008 | V 4 | Junikiewicz El. (PL) |
CACIB Bratislava (SK) | 17.5.2008 | V 4 | Kupriyanova Olga (RUS) |
CACIB Budapest (H) | 11.5.2008 | V 1, CAJC- HPJ Junior Winnertž | Báhnidi Palné (H) |
CACIB Budapest (H) | 10.5.2008 | V 3 (z 7) | M. Gunis (SK) |
CAC Banská Bystrica (SK) | 4.5.2008 | V 1 , CAJC | Schvartzová Eva |
Klub. Lysá nad Labem (CZ) | 3.5. 2008 |
V1 (z 12), CAJC, BIS Junior |
Sosnová Věra (CZ) |
CACIB Opole (Pl) | 27.4.2008 | V 5 ( z 9) | Adam Ostrowski |
Klub. Opole (Pl) | 26.4.2008 | V 1 ( z 11), Youth Club Winner, Best Junior | Marie Petersen (DK) |
CACIB Satu Mare (R) | 20.4.2008 |
V 1 RPJ, Best Junior |
M. Urosevic |
CACIB Satu Mare (R) | 19.4.2008 | V 1 RPJ, Best Junior | Roberto Schill (R) |
CACIB Wieselburg (A) | 13.4.2008 | V 2 | Susanne Kuratko |
CAC Nagylengyel (H) | 6.4.2008 | V 2 | Radvárszky Katalin (H) |
CACIB Luxembourg | 30.3.2008 | V 4 (z 9) | Javier Sanchez-Hernandez (Esp.) |
CACIB Praha | 23.3.2008 | V 3 (z 8) | Raita Ritva (FIN) |
Klub. Slovensko | 22.3.2008 | V 1 - CAJC | Vojteková (SK) |
CACIB Graz (A) | 9.3.2008 | V 1 - CAJC -Jugendbester | AnnamariaTarjan (H) |
CAC Celje (Slo) | 24.2.2008 | V 1 - CAJC- Prvak Razreda Mladih | Pokorn Alenka (SLO) |
CACIB Brno (CZ) | 20.2.2008 | V 3 | Brotánková (CZ) |
CACIB Nurnberg (D) | 19.1.2008 | V 2 Res.Jug. VDH, R-J.CAC Club ( z 9) | Walter Holtorf (D) |
CAC Olomouc (CZ) | 13.1.2008 | Excellent | Mgr.Božena Ovesná (CZ) |
CACIB Praha (CZ) | 18.11.2007 | VN 1 | Garhofer Carol (A) |
KV Praha (CZ) | 17.11.2007 | VN 1, 3.BEST PUPPY | Karel Hořák (CZ) |
České Budějovice | 7.10.2007 | VN 2 | Vojtek (SK) |
Klub.V Pohořelice | 22.9.2007 | VN 2 | Zdenka Jílková (CZ) |
CAC Mladá Boleslav (CZ) | 9.9.2007 | VN 1 | Sosnová Věra (CZ) |
CACIB Mladá Boleslav (CZ) | 2.9.2007 | VN 1 | Síbrtová (CZ) |
CACIB Bratislava (SK) | 19.8.2007 | VN 1 | Valverde (Costa Rica) |
CACIB Bratislava (SK) | 18.8.2007 | VN 1 | Řehánek (CZ) |
CAC Gyor (H) | 29.7.2007 | VN 1 | Kalo Maria (H) |
CAC Mladá Boleslav | 22.7.2007 | VN2 | Dolejšová Olga (CZ) |